У Зубрі біля Львова обікрали церкву
15:51 28 травня 2025 р.
Пограбування сталося у ніч на 26 травня.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, пише DailyLviv.com.
Як встановили оперативники кримінальної поліції та слідчі відділу поліції № 3 Львівського районного управління поліції №2, у ніч на 26 травня зловмисник проник до церкви в селі Зубра, викрав зі скриньки пожертви в сумі 10 тисяч гривень, після чого втік.
Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, вивчали записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» та встановили, що до скоєння злочину причетний 26-річний мешканець Луцька. Речові докази у нього вилучені.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва органів прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
