У виправній колонії на Львівщині виявили порушення режиму

11:30 9 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: blin.mk.ua

Прокуратура виявила порушення режимних вимог у Миколаївській випраній колонії, з якої утекли двоє в’язнів.

Про це повідомили в понеділок, 9 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли подробиці: «Золочівська місцева прокуратура, спільно з працівниками апарату прокуратури області, провели перевірку Миколаївської виправної колонії №50, з якої напередодні утекли двоє засуджених – 20-річний уродженець столиці, засуджений до п’яти років позбавлення волі за статтею 153 та статтею 187 Кримінального кодексу України (задоволення статевої пристрасті в неприродний спосіб та розбій), та 26-річний житель Житомирщини, засуджений до трьох років ув’язнення за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне поводження з наркотичними засобами). Вони відбували покарання в дільниці соціальної реабілітації держустанови та виконували роботи на цьому об’єкті».

«Установу перевіряли на предмет дотримання кримінально-виконавчого законодавства щодо забезпечення режимних вимог. З’ясувалось, що в установі виконання покарання продовжують грубо порушувались вимоги Кримінально-виконавчого кодексу України та інших нормативно-правових актів», – поінформували також у прокуратурі.

«Однією із причин втечі засуджених стали грубі порушення вимог Інструкції з організації нагляду за засудженими при складанні плану нагляду за засудженими дільниці соціальної реабілітації Миколаївської виправної колонії №50 на короткочасному виробничому об’єкті та залишення засуджених без нагляду на час, достатній для втечі», – розповіли також у прокуратурі.

«Водночас, зафіксовано факт зволікання з повідомлення про цей інцидент. Тобто подія трапилась близько 14:00, а повідомлення надійшло до чергової частини Миколаївського відділення поліції лише о 17:46, що значно ускладнило пошуки», – повідомили також у прокуратурі.

«За результатами перевірки керівництву Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції внесено вказівку про усунення та недопущення аналогічних порушень у колонії та притягнення до встановленої законом відповідальності винних службових осіб», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

16:36 23 липня 2021 р.

У трьох ЦНАПах Львова і Винників відновлять прийом документів на послуги Сервісних центрів МВС

З понеділка, 26 липня, у Центрах надання адміністративних послуг міста Львова відновлять прийом документів на послуги Сервісних центрів МВС у Львівській області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу