У Святошинському районному суді Києва допитують Януковича

13:20 25 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: unian.net

Окрім колишнього глави держави, суд допитає колишнього командувача Внутрішніх військ МВС України Станіслава Шуляка.

У Святошинському районному суді Києва проходить судове засідання у справі вбивства людей під час Євромайдану, під час якого заплановано допит екс-президента України Віктора Януковича в якості свідка в режимі відеоконференцзв'язку.  Окрім колишнього глави держави, суд допитає колишнього командувача Внутрішніх військ МВС України Станіслава Шуляка.

Обидва вони під час відеозв'язку перебуватимуть у Ростовському обласному суді в Росії. Віктор Янукович та Станіслав Шуляк є свідками у справі п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут», яких звинувачують у вбивствах активістів Майдану у лютому 2014 року.

Водночас, і Віктор Янукович, і Станіслав Шуляк оголошені в розшук в Україні за іншими справами. Прокурор у справі екс-«беркутівців» Олексій Донськой не виключив виникнення технічних проблем з відеозв'язком під час допиту Януковича.

Своєю чергою, адвокат екс-президента Віталій Сердюк підтвердив участь Януковича у допиті в режимі відеозв'язку і закликав забезпечити надійний відеозв'язок між Святошинським райсудом Києва і Ростовським обласним судом для допиту екс-президента. Про це повідомили сьогодні, 25 листопада, в інформагенції УНІАН.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини