У Рава-Руській прикордонники двічі гребували хабарами

16:28 16 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж 2016 року персоналу Львівського прикордонного загону запропонували у 39 випадках пропонували хабарів на суму майже 59 тисяч гривень.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 16 листопада, що вчора прикордонникам тричі відмовилися від запропонованих їм хабарів. Зокрема, за можливість позачергового запуску в пункт пропуску громадяни України пропонували їм у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська» 600 та 200 гривень, а громадянин Польщі в пункті пропуску «Устилуг» – 100 польських злотих 

Відтак, упродовж 2016 року персоналу Львівського прикордонного загону вже запропонували у 39 випадках пропонували хабарів на суму майже 59 тисяч гривень. У всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, томубули заохочені керівництвом прикордонного загону на з суму більш ніж 80 тисяч гривень.

Про це повідомили в середу на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотосвідчення скоєних у пунктах пропуску злочинів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини