У понеділок призупиняв роботу міжнародний пункт пропуску на Львівщині – шукали вибухівку

, 13 січня 2015 р.

  • 0


Фото: Zaxid.net

Джерело з Рава-Руської митної служби повідомило в понеділок: «Телефонні терористи добралися і до польських стратегічних об'єктів. Вони «замінували» міжнародний пункт пропуску «Гребенне», який межує зі Львівщиною (КПП «Рава-Руська»)».

Інформаційна агенція «Укрінформ» розповіла в понеділок, 12 січня, в повідомленні «На українсько-польському кордоні закрили КПП – шукають вибухівку»:

«Міжнародний пункт пропуску «Рава-Руська» на львівській ділянці кордону з Польщею призупинив роботу. Причиною стало повідомлення телефонних терористів про замінування польського пункту пропуску «Гребенне», що межує з українським. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу

«Телефонні терористи добралися і до польських стратегічних об'єктів. Вони «замінували» міжнародний пункт пропуску «Гребенне», який межує зі Львівщиною (КПП «Рава-Руська»). На місце події виїхали вибухотехніки, поліція та інші відповідні служби сусідньої держави. Усіх подорожуючих та працівників КПП евакуювали», – зазначило джерело з Рава-Руської митної служби. За його словами, призупинила рух та оформлення транспорту й українська сторона. Усі транспортні засоби перенаправляються на інші пункти пропуску».

Про це повідомили в понеділок на сайті інформаційної агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

13:00 6 грудня 2019 р.

У Львові схопили наркоторгівця

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини та слідчі Галицького відділу поліції затримали ще одного підозрюваного зі злочинної групи, яка організувала збут наркотичних засобів та психотропних речовин через Інтернет, а також шляхом розміщення «закладок» на території Львова.

Рубрика: Закон