У Польщі затримали громадянина України, який був там нелегально 827 днів | Новини Львова

У Польщі затримали громадянина України, який був там нелегально 827 днів

23:52 30 липня 2020 р.

  • 0

Попередньо громадянин України відбував у Кракові ув'язнення за скоєні у Польщі злочини

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.

Цього тижня польські прикордонники затримали у міжнародному аеропорту імені Івана Павла ІІ Краків-Баліце 52-річного громадянина України, який 827 днів перебував у Польщі незаконно. Чоловік змушений був покинути країну, і протягом найближчих п’яти років йому заборонений в’їзд до Польщі та інших країн Шенгенської зони.

За словами Карпатського відділення Прикордонної служби, чоловіка затримали і під конвоєм перевезли до прикордонного пункту пропуску у Медиці, яким українець виїхав з Польщі.

Громадянин України вийшов минулої п’ятниці з в’язниці у Кракові. За даними польським прикордонників, чоловік відбував там 3,5-річне ув’язнення за злочини, скоєні у 2002-2003 роках, зокрема за торгівлю людьми.

Іноземця обвинуватили, серед іншого, у передачі кількох жінок ескортній агенції з метою забезпечення фінансової вигоди для себе та власників агентства, неодноразових побиттях українських жінок, застосуванні погроз та примушенні їх до заняття проституцією.

Коли чоловік вийшов із ув’язнення, виявилося, що протягом 2 років та 3 місяців він перебував у Польщі незаконно. Після вивчення ситуації польські органи визнали, що його попередня позиція становить загрозу для порядку та захисту громадської безпеки на території Польщі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:31 6 серпня 2020 р.

Львів стане одним з пілотних міст, де продаватимуть в'язницю

"Великий розпродаж в'язниць" проголосив 6 серпня міністр юстиції України Денис Малюська. Йдеться про розпродаж більше 100 об'єктів нерухомого майна пенітенціарної системи. Правозахисники налаштовані скептично.

Рубрика: Закон

17:04 6 серпня 2020 р.

У ПП "Краківець" затримали тисячі сімкарт стільникового зв‘язку Великобританії

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Краківець» військовослужбовці оперативного підрозділу Львівського прикордонного загону під час спільного з працівниками ДМС поглибленого огляду мікроавтобусу «Мерседес», яким кермував наш земляк виявлено більш ніж 3600 сім-карт стільникового зв‘язку Великобританії.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу