У Львові звільнили від покарання винуватця ДТП

10:30 6 вересня 2019 р.

Львівський апеляційний суд

Львівський апеляційний суд
Фото: goloskarpat.info

Львівський апеляційний суд погодився з апеляційною скаргою прокуратури області щодо незаконності вироку районного суду в частині безпідставного звільнення винуватця ДТП від відбування призначеного йому покарання на підставі закону про амністію.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «52-річний львів’янин порушив у березні 2017 року за кермом свого автомобіля Правила дорожнього руху України й збив на пішохідному переході пішохода, заподіявши йому тяжкі тілесні ушкодження. Шевченківський районний суд Львова засудив львів’янина за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяли потерпілому тяжкі тілесні ушкодження) до трьох років ув’язнення з річним позбавленням права керувати транспортними засобами».

«Проте, на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році», суд звільнив фігуранта від призначеного покарання. Перевіряючи законність цього вироку, апеляційний суд визнав, що суд першої інстанції ретельно не перевірив передбачені законом підстави для звільнення винного від покарання згідно з актом амністії та неправильно застосував закон України про кримінальну відповідальність», – поінформували також у прокуратурі.

«Відтак, апеляційним судом ухвалено новий вирок, відповідно до якого обвинуваченого, на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком два роки. Чоловіку доведеться з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання та роботи», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу