У Львові затримали японців

18:00 19 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

Львівські патрульні виявили, що громадяни Японії перебувають на території України незаконно.

В управлінні патрульної поліції у Львівській області повідомили у вівторок, 19 березня: «Двоє чоловіків вирішили пройтися проїжджою частиною на вулиці Кульпарківській напередодні близько 23-ї години. Іноземців помітили патрульні і підійшовши до них попросили зійти на тротуар. 35-річні чоловіки представилися і сказали, що є громадянами Японії».

«Перевіривши у базі даних міграційної служби цих осіб, виявилося, що перебувають вони на території України незаконно. Інспектори 3-го батальйону сповістили про них міграційну службу і відвезли у Залізничний відділ поліції де передали оперативному черговому», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Минулої суботи на території України стартував практичний етап операції «Мігрант». З метою запобігання і протидії нелегальній міграції та інших порушень законодавства України в міграційній сфері проводяться профілактичні заходи. На жаль, не всі іноземці, які проживають, навчаються та ведуть бізнес на території України, дотримуються законів. Тому поліцейські роблять усе можливе, аби ці порушення мінімізувати», – повідомили також в управлінні патрульної поліції та опублікували фото затриманих.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу