У Львові затримали начальника відділу військкомату (відео, оновлено)

19:00 19 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Факт вимагання та одержання неправомірноі вигоди хабара задокументовано.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив 18 квітня:

«Знову про хабарі. Знову сьогодні. Тепер уже у Львові, згідно з компетенцією і завдяки довірі від людей. Суха доповідь військового прокурора Західного регіону:

«18 квітня військовою прокуратурою Львівського гарнізону за оперативної підтримки УЗЕ у Львівській області ДЗЕ Національної поліції Украіни та УСБ України у Львівській області (у межах контролю за вчиненням злочину, визначеного частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу Украіни – хабар) задокументовано факт вимагання та одержання неправомірноі вигоди (хабара) начальником відділу обліку солдатів і сержантів Личаківсько-Залізничного об'єднаного районного військового комісаріату м. Львова майором М. у розмірі 600 долларів США від громадянина Украіни за сприяння в ухиленні від проходження військової служби та отримання військового квитка. Хабар виявлений та вилучений у повному обсязі під час проведення обшуку особистого автомобіля посадовця, якого затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу Украіни. Фото не відрізняються, все завжди однаково».

Анатолій Матіос написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото з місця затримання. Натомість у прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції повідомили сьогодні, 19 квітня:

«Начальник відділу райвійськомату вимагав неправомірну вигоду. У 600 доларів США майор оцінив уникнення від строкової служби та видачу військового квитка із відміткою щодо непридатності до військової служби у мирний та військовий час. 

За матеріалами, зібраними працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції щодо корупційних дій посадовцями одного з райвійськоматів Львова, військовою прокуратурою Львівського гарнізону відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 14 та частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що начальник відділу за відстрочку від проходження строкової служби у Збройних силах України та видачу військового квитка із відміткою щодо непридатності до військової служби у мирний та військовий час вимагав від громадянина неправомірну вигоду.

Зустріч військовий призначив неподалік комісаріату. 18 квітня працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції у Львівській області спільно з УСБУ та прокуратурою затримали майора під час отримання хабара.

У автомобілі військового працівники поліції вилучили 600 доларів США, які він одержав за «допомогу» у непроходженні строкової служби. Гроші майор встиг покласти до спеціально обладнаної схованки під сидінням водія.

Начальника відділу районного військового комісаріату затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Майору-здирнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

На даний час проводяться заходи по встановленню інших фактів вимагання та одержання затриманим хабарів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів