У Львові їздять на мотициклах, викрадених в Італії і Німеччині

15:01 17 серпня 2020 р.

Фото до новини

Мотопатрулі менше ніж за місяць виявили 7 крадених мотоциклів.

Починаючи з 27 липня на вулиці Львова виїхав мотопатруль. За цей час вони винесли понад 300 постанов за порушення ПДР. 75 відсотків з них на мотоциклістів, скутеристів та мопедистів. Виявили підробку вузлів і агрегатів та три підробки реєстраційних документів.

Також знайшли 7 викрадених мотоциклів. 6 з них розшукував інтерпол і один викрадений у Львові. Про це пише DailyLviv, посилаючись на патрульну поліцію Львівської області.

Ось подробиці. 

На вулиці Патона зупинили через порушення ПДР 31-річного водія мотоцикла Yamaha FZ6. У львів'янина жодного документа не було. Під час перевірки мотопатрульні встановили, що двоколісний перебуває в розшуку інтерполом, як викрадений в Італії, з 6 травня 2010 року.

Ще один крадений в Італії мотоцикл виявили на вулиці Стрийський на підземній парковці одного із торгових центрів. Номерні знаки на мотоциклі Ducati Monster належали іншому мотоциклу, а саме  Honda VFR 800. Перевіривши Vin-код транспортного засобу, мотопатрульні з'ясували, що його розшукує інтерпол з 27 червня 2018 року. 36-річний львів'янин плутався в поясненнях. Документів на мотоцикл у нього не було.

У мотоцикла Honda, який патрульні виявили теж на вулиці Стрийській, номерні знаки належали аналогічному двоколісному.  У базі інтерполу цей мотоцикл перебуває в розшуку з 15 лютого 2015 року. Викрали його теж в Італії. Керував ним 39-річний чоловік.

На вулиці Луганській мотопатрульні помітили мотоцикл Suzuki  GSR 600 без номерних знаків.  38-річного водія зупинили. Під час перевірки транспортного засобу також встановити, що і цей мотоцикл крадений в Італії. У міжнародному розшуку він з 18 березня 2013 року.

На проспекті Чорновола виявили ще один викрадений в Італії мотоцикл Honda Hornet. 30-річний водій мотоцикла Ducati Monster вирішив припаркуватися на пішохідному переході біля будівельного супермаркету на вулиці Стрийській. У базі даних мотопатрульні встановили, що інтерпол розшукує його як викрадений в Німеччині 3 липня 2019 року.

Мотоцикл викрадений в Україні, а саме у Львові на вулиці Науковій в 2014 році, патрульні виявили на проспекті Червоної Калини. Двоколісним Motardo M96-250SB керував 30-річний львів'янин.

На місцях працювали слідчо-оперативні групи. Усі транспортні засоби вилучили.

Цікаво, що думають з приводу прибуття в Україну викрадених в Європі мотоциклів у митній і прикордонній службах? Їх через український кордон перекидають катапультою?

Прикордонники для контрабанди припасували засіб тирана Діонісія, якому майже 2500 років.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів