У Львові вилучили взуття на понад п’ять мільйонів гривень

13:15 14 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/sfs.lviv

У Львові вилучено партію взуття європейських виробників вартістю понад п’ять мільйонів гривень, ввезеного в Україну без сплати податків та митних платежів.

Про це повідомили в обласному управлінні ДФС, де також розповіли: «Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області ліквідували схему реалізації взуття європейських виробників, незаконно ввезеного в Україну та вилучили велику партію продукції. В рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 212 Кримінального кодексу України було з’ясовано, що в одному із складських приміщень обласного центру здійснюється накопичення нового взуття європейських виробників (Іспанія, Італія, Португалія), яке ввозиться на територію України подрібненими партіями без сплати податків та митних платежів».

«У подальшому товар реалізовували через інтернет-крамниці, приймаючи замовлення через відповідні сайти, та користуючись для їх відправлення кінцевим споживачам кур’єрськими послугами спеціалізованих компаній. При цьому розрахунок за реалізовану продукцію здійснювався готівкою та шляхом перерахунку коштів на банківські карти правопорушників. Операції не обліковувалися», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«За результатами санкціонованого обшуку, проведеного за місцем накопичення товару, з незаконного обігу вилучено взуття європейських виробників вартістю більше п’яти мільйонів гривень, ввезеного на територію України без сплати податків та митних платежів, майже 120 тисяч євро та 30 тисяч доларів необлікованої готівки та чорнову бухгалтерію. Триває слідство», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:31 9 грудня 2019 р.

У Львові продавчиня побила муніципалку

Вчора, 8 грудня, під час рейду ЛКП «Муніципальна рада» по місцях стихійної торгівлі на вул. Федьковича, одна із продавчинь-порушниць накинулась на працівницю підприємства та завдала їй тілесних ушкоджень.

Рубрика: Закон