У Львові викладачку коледжу покарано за хабар штрафом на суму 17 тисяч грн.

13:24 25 квітня 2014 р.


Фото: volynnews.com

Як повідомляє сьогодні, 25 квітня, прес-служба міської прокуратури міста, керівництво навчального закладу зобов’язане вирішити питання про її звільнення.

Державним обвинувачем прокуратури Личаківського району Львова у суді доведено вину викладачки Технічного коледжу національного університету «Львівська Політехніка» у вчиненні корупційних дій. Остання, будучи куратором навчальної групи та приймаючи іспити, одержала від родичів студента чотири тисячі гривень за успішне складання ним екзаменаційно-залікової сесії.

Вироком Сихівського районного суду обвинувачену визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди). Їй призначено покарання у виді 17 тисяч грн. штрафу з позбавленням права виконувати організаційно-розпорядчі повноваження, пов’язані з прийманням заліків та іспитів у навчальних закладах усіх форм власності та акредитації, строком на рік.

Окрім цього, після вступу у законну силу зазначеного вироку, керівництво згаданого навчального закладу, відповідно до чинного законодавства, зобов’язане вирішити питання про звільнення цієї викладачки зі займаної посади.

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу