У Львові відкрили територіальне управління антикорупційного бюро (+відео)

16:10 12 серпня 2016 р.


Фото: zik.ua

У Львівському територіальному управлінні Національного антикорупційного бюро України наразі – лише один детективів, ще 15 оберуть на конкурсах.

12 серпня у Львові відкрили територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Юрисдикція теруправління поширюється на вісім областей – Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку.

У штат Львівського управління наберуть 24 особи. Окрім директора і заступника директора, працюватиме ще шість працівників персоналу. Також буде 16 детективів. Зараз лише працює один. Ще тривають конкурси на незайняті посади. На одну посаду претендує 50-60 осіб.

Одним із пріоритетів роботи НАБУ у Західному регіоні буде питання боротьби з контрабандою. Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник зазначив: «Львів найбільше прогресує в проукраїнських питань. Ми дуже покладаємося на свідомих громадян, на їхню допомогу. Західний регіон – це контрабанда і тому це буде один із пріоритетів для місцевих детективів». 

НАБУ єдиний орган, який має право розглядати анонімні звернення від громадян. В управлінні є навіть таємна громадська кімната, де свідка надійно захистять. Директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський розповів: «Наша основна робота – це робота з громадянами, які прийдуть до нас і допоможуть викривати факти корупції серед високих посадовців. Якщо у вас посадовець вимагає кошти, то йдіть не за коштами, а у правоохоронні органи, зокрема у НАБУ». 

Приймальня бюро працюватиме у Львові на вулиці Коперника, 4. Про це повідомили сьогодні, 12 серпня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

16:47 20 січня 2022 р.

Злочини проти журналістів: лише кожне п'яте кримінальне провадження дійшло до суду

Перешкоджання діяльності та погроза або насильство щодо журналістів: 64 особам повідомлено про підозру, а із зареєстрованих 189 кримінальних проваджень тільки 38 скеровано до суду.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу