У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

12:51 27 травня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".


Відео: Львівський пресклуб

Учасники:

  • Кетіно Равлюк, підприємиця, співорганізаторка руху #SaveФОП;
  • Ігор Микуш, підприємець; 
  • Мирослав Данилків, депутат ЛМР, співорганізатор руху #SaveФОП, підприємець; 
  • Владислав Орлов, підприємець, співорганізатор руху #SaveФОП; 
  • Сергій Доротич, голова ГО  “Союз захисту підприємництва", співорганізатор руху #SaveФОП; 
  • Галина Васильченко, депутатка ВРУ; 
  • Наталія Піпа, депутатка ВРУ;
  • Руслан Тополевський, юрист, експерт Центру правових та політичних досліджень «СІМ Центр «СІМ», учасник Української Гельсінської спілки з прав людини.

Довідково

27 травня о 10.40 у Галицькому районному суді м.Львова відбудеться судове слухання у справі про адміністративне порушення за одиночний пікет підприємця Владислава Орлова 1 травня з вимогою відновлення конституційного права на працю.

1 травня у Львові під стінами Львівської міської ради відбувся одиночний пікет підприємця із основною вимогою: поновлення конституційного права на працю, яке було обмежене постановою КМУ №211 та впровадженням карантинних заборон підприємницької діяльності. Поліція склала адмінпротокол на підприємця за ст.44-3 – порушення правил карантину. Адвокати Владислава Орлова стверджують, що підприємець під час одиночного пікету дотримував правил карантинних обмежень, а право проводити мирні акції громадянам України гарантує Конституція та Європейська конвенція з прав людини. Оскільки законодавчо в Україні не було запроваджено надзвичайного стану. 

Відео з пресконференції 12 травня 2020 року

Відео з пресконференції 1 травня 2020 року

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини