У Львові ув’язнили військового і його дружину

09:35 16 липня 2019 р.

  • 0
Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд

Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд
Фото: old.court.gov.ua

Військова прокуратура довела в суді вину військовослужбовця та його дружини у вчиненні ряду злочинів.

Про це повідомили у військовій прокуратурі Західного регіону України, де також розповіли: «Галицький районний суд Львова підтримав позицію військової прокуратури Львівського гарнізону та визнав винними військовослужбовця строкової служби однієї з військових частин Львівщини у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 408, частиною 1 статті 115, частиною 3 та 5 статті 185, частиною 2 статті 289, частиною 3 статті 357 Кримінального кодексу України, а також його дружину – за частиною 2 статті 289, частиною 5 статті 185 та частиною 3 статті 357 Кримінального кодексу України».

«У суді доведено, що солдат, діючи умисно та з метою назавжди ухилитись від військової служби, самовільно залишив у листопаді 2017 року шпиталь і не з’явився в розташування військової частини. Згодом, наприкінці грудня того ж року, будучи на підпитку, вбив мешканця Львівщини та в злочинній змові з дружиною проник в помешкання потерпілого. Реалізуючи свої злочинні умисли, двоє засуджених незаконно заволоділи легковим автомобілем «FIAT Doblo» та коштами вбитого. », – поінформували також у прокуратурі.

«Окрім цього, проникли до помешкання одного з жителів Львова, звідки винесли сейф з грошовими коштами, дорогоцінностями та документами. Завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою гарнізону доведено вину військовослужбовця та його дружини, які в ході судового засідання вину в інкримінованих їм злочинах визнали повністю. Вироком суду правопорушників засуджено до реальної міри покарання. Військовослужбовця – до 10 років позбавлення волі, а його дружину – до восьми років позбавлення волі», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу