У Львові судитимуть за незаконне переправлення людей через кордон громадянина Грузії

14:20 9 квітня 2015 р.


Фото: transkarpatia.net

Як повідомили в четвер у прес-службі обласної прокуратури, розслідуванням встановлено, що громадянин Грузії організував незаконне переправлення двох співвітчизників через державний кордон України на територію Республіки Польща поза пунктами пропуску.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 9 квітня:

«Прокуратурою Львівської області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина Грузії за частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Розслідуванням встановлено, що вказаний чоловік у грудні минулого року організував незаконне переправлення двох співвітчизників через державний кордон України на територію Республіки Польща поза пунктами пропуску Державної прикордонної служби України.

У подальшому, згадані двоє осіб були затримані прикордонною вартою Польщі та передані українським правоохоронним органам. Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості, укладеною між прокурором та обвинуваченим, прокуратурою області направлено до Галицького районного суду для розгляду по суті».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу