У Львові судитимуть руйнівників пам’ятки

10:05 26 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

Львівська місцева прокуратура №1 звернулася із позовом до власників приміщень про відновлення пам’ятки культурної спадщини.

«Львівською місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництвом досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, який розслідується Галицьким відділом поліції за частиною 2 статті 298 Кримінального кодексу України, за фактом руйнування пам’ятки культурної спадщини місцевого значення на вулиці Фредра,7 у Львові», – повідомили сьогодні, 26 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«У цьому будинку без відповідних дозвільних документів розпочато будівельні роботи, унаслідок яких пошкоджено фасад пам’ятки архітектури. З метою припинення протиправних дій, судом за клопотанням прокурора в межах досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні на вказане нерухоме майно накладено арешт.

Водночас, Львівська місцева прокуратура №1 звернулася із позовом в інтересах Львівської міської ради до власників приміщень про відновлення пам’ятки культурної спадщини. На цей час справа перебуває на розгляді в Галицькому районному суді міста Львова».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини