У Львові судитимуть підприємця, який привласнив майже 2 тисячі кубічних метрів лісопродукції

11:36 28 листопада 2014 р.


Фото: vaas.gov.ua

Як повідомили в п'ятницю в прес-службі обласної прокуратури, цією установою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника приватного підприємства, який шляхом підробки документів незаконно привласнив та реалізував майже 2 тисячі кубічних метрів лісопродукції.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 28 листопада, що цією установою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника приватного підприємства, який шляхом підробки документів незаконно привласнив та реалізував майже 2 тисячі кубічних метрів лісопродукції. У повідомленні також конкретизують:

«Зокрема, встановлено, що вказаний підприємець, згідно з укладеним договором, зобов’язувався здійснити вирубку дерев у смугах відведення автодоріг області та передати отриману деревину замовнику робіт – ДП «Львівський облавтодор». Натомість, підробивши товарно-транспортні накладні, директор фірми привласнив заготовлені лісоматеріали, загальною вартістю понад 400 тис грн, та у подальшому їх продав.

Його дії прокуратурою кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України – розтрата чужого майна в особливо великих розмірах та службове підроблення. Санкції цих статей передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років. На майно обвинуваченого накладено арешт».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу