У Львові судитимуть начальника відділу районної податкової інспекції

12:30 30 листопада 2016 р.

Фіскал вимагав та отримав 5200 гривень від підприємця за нестворення штучних перешкод у роботі його підприємства та не притягнення до відповідальності.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 30 листопада, що цією установою завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб однієї із районних податкових інспекцій Державної фіскальної служби. Його затримали 23 вересня на гарячому при одержанні 5200 гривень хабара.

Їх податківець вимагав та отримав від підприємця за нестворення штучних перешкод у роботі його підприємства та не притягнення останнього до відповідальності. Прокуратурою дії посадовця кваліфіковано за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, яка передбачає за здирництво позбавленням волі на строк від п’яти до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини