У Львові судитимуть батька, який змусив доньку з інвалідністю укласти фіктивний шлюб

10:16 16 вересня 2025 р.

На доньці батько „заробив“ 200 тисяч гривень.

70-річний львів’янин, донька якого є особою з II групою інвалідності, у такий спосіб забезпечив «клієнту» - громадянину призовного віку, отримання відстрочки від мобілізації під час дії воєнного стану. Про це повідомила поліція Львівщини, пише Dailylviv.com.

У 2023 році з корисливих мотивів батько змусив доньку, вразливу через хворобу та скрутне матеріальне становище, укласти фіктивний шлюб з військовозобов’язаним чоловіком, який і собі передав йому за це грошові кошти у сумі, еквівалентній 200 тисячам гривень. Перед цим «клієнт» розлучився зі своєю офіційною дружиною. Уклавши новий фіктивний шлюб, він отримав відстрочку від мобілізації на військову службу в умовах воєнного стану. 

Читайте також: Мешканка Львівщини організовувала фіктивні шлюби з жінками з інвалідністю

Організатора оборудки - батька «нареченої», викрили оперативники Управління міграційної поліції у Львівській області спільно зі слідчими  відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду. 

За скоєне фігуранту загрожує покарання – позбавлення волі на строк волі від трьох до восьми років.

Нагадаємо, на Львівщині судитимуть за фіктивний шлюб між родичами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA