Суд заборонив будувати торгово-розважальний центр на проспекті Шевченка й площі Галицькій у Львові

12:48 20 квітня 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласної прокуратури, договір оренди ділянки, площею 0,10 га розірвано з ТОВ «Кіносвіт» у зв’язку з тим, що територія надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для будівництва торгово-розважального центру.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 20 квітня:

«Прокуратура не дозволила незаконного будівництва торгово-розважального центру в історичному ареалі Львова. Зважаючи на численні звернення громадян до органів прокуратури щодо незаконного будівництва ТОВ «Кіносвіт» торгово-розважального центру в історичній частині Львова, на проспекті Шевченка, 3 – площі Галицькій, 15, прокуратурою Львівської області здійснено вступ у справу на стороні Львівської міської ради про розірвання із згаданим підприємством договору оренди земельної ділянки, на якій проводились будівельні роботи.

Відтак, рішенням господарського суду Львівської області позовні вимоги задоволено: договір оренди зазначеної ділянки, площею 0,10 га, із ТОВ «Кіносвіт» розірвано у зв’язку з тим, що територія надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для будівництва торгово-розважального центру. Земельну ділянку постановлено повернути громаді міста Львова». 

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу