Суд заборонив будувати торгово-розважальний центр на проспекті Шевченка й площі Галицькій у Львові

12:48 20 квітня 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласної прокуратури, договір оренди ділянки, площею 0,10 га розірвано з ТОВ «Кіносвіт» у зв’язку з тим, що територія надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для будівництва торгово-розважального центру.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 20 квітня:

«Прокуратура не дозволила незаконного будівництва торгово-розважального центру в історичному ареалі Львова. Зважаючи на численні звернення громадян до органів прокуратури щодо незаконного будівництва ТОВ «Кіносвіт» торгово-розважального центру в історичній частині Львова, на проспекті Шевченка, 3 – площі Галицькій, 15, прокуратурою Львівської області здійснено вступ у справу на стороні Львівської міської ради про розірвання із згаданим підприємством договору оренди земельної ділянки, на якій проводились будівельні роботи.

Відтак, рішенням господарського суду Львівської області позовні вимоги задоволено: договір оренди зазначеної ділянки, площею 0,10 га, із ТОВ «Кіносвіт» розірвано у зв’язку з тим, що територія надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для будівництва торгово-розважального центру. Земельну ділянку постановлено повернути громаді міста Львова». 

dailylviv.com

До теми

16:42 18 травня 2022 р.

Шахрайство зменшило іноземну допомогу: Генпрокуратура проводить 9 розслідувань у Львові

Утома від війни і шахрайство зменшують іноземну допомогу Україні, - оцінює двотижневик «Forbes» у середу, 17 травня. Видання повідомляє, що за минулий тиждень Україна отримала на 39 відсотків менше гуманітарної допомоги, ніж в останній тиждень березня, коли поставки досягли піку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу