У Львові стартувала кампанія проти «побутової» корупції (відео, оновлено)

18:14 29 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки Богдани Неборак в інтернет-мережі «Facebook»

Активісти запрошують взяти участь у публічному обговоренні теми побутового хабарництва, створенні громадської статистики, а також розповідати власні історії, пов’язані із хабарництвом.

У Львові заснували проект, спрямований на громадську підтримку людей, які відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Під традиційною (побутовою) корупцією мається на увазі дрібні хабарі, які вважаються в свідомості людей подякою за швидке та якісне (у їхньому розумінні) надання державних послуг чи особливу увагу (наприклад, коробка цукерок вчителю чи 50 гривень дільничному лікареві).

Як зазначають засновники проекту, так історично склалося, що у Львівській області такі хабарі є традиційними і не засуджуються публічно. Вони також впровадили опитування, де запрошують взяти участь у публічному обговоренні теми побутового хабарництва, створенні громадської статистики, а також розповідати власні історії, пов’язані із хабарництвом.

Ця анкета – анонімна, тож залишається право відкривати своє ім’я чи ні. Як зазначає на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» координатор проекту «Я не дякую хабарем» – Богдана Неборак, активісти також збирають усілякі корупційні історії. 

Координатор також зазначила: «Історійки можна писати анонімно, я переконана, що є дуже смішні (як і дуже сумні), і всі дуже цікаві».

Раніше громадські активісти міста провели акцію «Я не дякую хабарем» для того, щоб пояснити львівським студентам суть побутової корупції. Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в інтернет-виданні «Українська правда. Життя».

Як інформував «ЩЛ», у Львові провели акцію «Я не дякую хабарем».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу