У Львові склали 6 таємних для громадськості протоколів за порушення карантину

15:13 7 липня 2020 р.

Фото до новини

Упродовж 6 липня моніторингові групи обстежили 240 об'єктів, дали 34 попередження та склали 6 протоколів щодо закладів, які мали порушення правил карантину.

Про це інформують у департаменті житлового господарства та інфраструктури.

«Прошу всіх мешканців, які бачать порушення правил карантину: відсутність маски, більша кількість пасажирів ніж сидячих місць у транспорті, недотримання відстані між відвідувачами в закладах громадського харчування, відсутність контролю в торгових центрах, продавці без масок на ринку, не накриті продукти тощо. Як тільки ви бачите ті речі, я всіх прошу дзвонити за номером „102“, і повідомляти про такі порушення. На такі виклики буде виїжджати оперативна бригада поліції, актувати порушення і притягувати порушників до відповідальності», — зазначив заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак.

Раніше міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб'єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. Рейди проводять щодня у посиленому режимі.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Держпродспоживслужба у Львівській області також активно кладає протоколи, але не називає конкретних порушників. Імітація діяльності як її пострадянська форма.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів