У Львові шукали вибухівку в будівлі суду

09:10 29 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zik.ua

З приміщення на площі Соборній евакуювали 120 осіб.

28 липня о 16:00 невідома особа повідомила з мобільного телефону на телефон Луцького оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Волинського обласного управління Національної поліції про замінування будівлі Львівського апеляційного суду на площі Соборній, 7. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалося.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 44 осіб та 13 одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. 

Працівниками Личаківського районного відділу міліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Львівському обласному управлінні Національної поліції разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 130 осіб, зокрема – 90 працівників суду та 40 відвідувачів). О 18:35 пошукові роботи завершено, вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування. Про це повідомили сьогодні, 29 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон