У Львові ще раз судитимуть жінку, яка поранила співмешканця

12:05 19 вересня 2019 р.

Личаківський районний суд

Личаківський районний суд
Фото: google.com.ua

Верховний Суд погодився з доводами прокуратури Львівської області.

Про це повідомили в четвер, 19 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «11 вересня, за касаційною скаргою прокуратури Львівської області Верховним Судом скасовано незаконне рішення апеляційного суду, який залишив без змін вирок місцевого суду. Відповідно до рішення останнього обвинуваченій призначено надто м’яке покарання за неодноразове нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю».

«Йдеться про інцидент, який стався у червні минулого року у Львові. Під час конфлікту 50-річна мешканка одного зі сіл Городоччини умисно нанесла чоловіку вісім ножових поранень грудної клітки та черевної порожнини», – поінформували також у прокуратурі.
«Личаківським районним судом Львова фігурантку засуджено за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій) до чотирьох років позбавлення волі, зі застосуванням статті 69 Кримінального кодексу України (призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом)», – розповіли також у прокуратурі.

«Залишаючи цей вирок без змін, апеляційний суд дійшов до висновку, що немає підстав для призначення обвинуваченій суворішого покарання. Це при тому, що з початку 1996 року жінка тричі притягалась до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у сфері життя та здоров’я людини та отримувала реальні покарання», – повідомили також у прокуратурі.

«Верховний Суд погодився з доводами прокуратури, яка вважала безпідставним призначення такого покарання, оскільки завдані зловмисницею тілесні ушкодження були небезпечні для життя у момент заподіяння, неправомірні дії скоєні повторно, а також особа обвинуваченої характеризується виключно негативно та свідчать про її підвищену суспільну небезпеку. Відтак, у кримінальному провадженні призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу