У Львові припинили виробництво фальшивого цементу

15:05 19 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили в середу у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, його співробітники виявили та припинили незаконне виробництво цементу на міні-заводі у Львові.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 19 листопада:

«Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області виявили та припинили незаконне виробництво цементу на міні-заводі у Львові. Фальсифіковану продукцію фасували у мішки з реквізитами відомого західноукраїнського виробника цементу.

Підпільний цех був розташований у орендованому приміщенні по вулиці Промисловій. На технологічному обладнанні промисловим способом здійснювалось виготовлення та фасування будівельного фальсифікату.

Правоохоронці вилучили декілька десятків тонн фасованого у мішки готового фальсифікованого цементу та нефасованої цементної суміші, яку «підприємці» у подальшому реалізовували під виглядом продукції відомого українського цементного заводу. Також вилучено майже сімдесят тисяч готівкових гривень, виручених від продажу контрафакту.

Як встановили правоохоронці, будівельна суміш, виготовлена на міні-заводі, не відповідала стандартам, встановленим на даний вид продукції. Одночасно у одному з райцентрів Львівщини встановлено місце виготовлення упакувальних паперових мішків, де на них також наносилось підроблене заводське маркування. Вилучено більше 20 тисяч підготовлених до упакування та фасування цементу паперових мішків, промислову лінію для друкування поліграфії, а також поліуританове кліше, за допомогою якого зловмисники наносили логотипи на мішки.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу