У Львові повідомлено про підозру пособниці терористів

12:30 9 листопада 2015 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

Мешканка Донеччини передавала окупантам та їх колаборантам відомості щодо місць дислокації і переміщення сил та засобів підрозділів антитерористичної операції.

«За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, 6 листопада цього року громадянці України, мешканці Донецької області, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 2583 Кримінального кодексу України. Встановлено, що жінка, з липня поточного року, передаючи відомості щодо місць дислокації і переміщення сил та засобів підрозділів антитерористичної операції, сприяла терористичним групам в їхній діяльності, спрямованій на знищення особового складу сил АТО, руйнування об’єктів життєзабезпечення.», – повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Прокурором погоджено клопотання про обрання останній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке 6 листопада задоволено Галицьким районним судом міста Львова. Досудове розслідування у цьому провадженні триває та перебуває на контролі прокуратури області. Зазначимо, що згідно з чинним законодавством, підозрюваній загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів