У Львові порушують карантинні заходи на будівельних майданчиках,- профспілка

22:29 26 березня 2020 р.

  • 0

У Львові порушують умови праці машиністів баштових кранів, які працюють на будівельних майданчиках під час карантину.

Про це "Щоденний Львів" повідомили у Профспілці працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

"Зараз є можливість продовження роботи на будівельних підприємствах за умови застосування засобів індивідуального та колективного захисту. У такому випадку роботодавець має безоплатно забезпечити працівників ЗІЗ, мийними та знешкоджувальними, антисептичними та дезінфікуючими засобами, проінформувати працівників про профілактичні заходи, розміщенні на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov), організувати максимально безпечну доставку працівників до місця роботи та у зворотньому напрямку тощо",- йдеться у повідомленні.

Однак, за інформацією машиністів баштових кранів, членів профспілки, ці заходи на будівельних майданчиках Львова немає. Будівельники не отримують засоби індивідуального захисту, мийні та знешкоджувальні, антисептичні та дезінфікуючи засоби, а також повинні діставатися до роботи самостійно, оскільки роботодавці відмовляються організувати доставку працівників до місця роботи.

На підставі цієї інформації Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України  26 березня 2020 року звернулась з листами на адресу Львівської міської Ради до міського голови Львова –  Андрія Садового та до начальника головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції – Василя Віконського з проханням втрутитись в цю ситуацію, вжити всіх необхідних заходів та створити безпечні умови для збереження життя, здоров’я працівників, які продовжують працювати, та оточуючих людей під час карантинних заходів у  Львові.

Нагадаємо, у Львові розробили правила поведінки на дитячих майданчиках у час карантину.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:17 6 квітня 2020 р.

З ножем - на брата

У Жовкві посадили під варту місцевого мешканця, який ймовірно порізав рідного брата.

Рубрика: Закон

14:57 3 квітня 2020 р.

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Також суд, за клопотанням прокурора, до 37-річного чоловіка застосував стаціонарну судово-психіатричну експертизу, яка триватиме 2 місяці.

Рубрика: Закон

14:22 3 квітня 2020 р.

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Гектари цього лісу подарував бізнес-структурам свого однопартійця екс-голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Нинішній нардеп від "Європейської солідарності" запам'ятається Львівщині як "губернатор-лісоруб".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу