У Львові побилися «Свобода» й «Автономний опір» (відео)

14:40 16 січня 2014 р.

  • 0


Фото: iPress.ua

Сутичка між їх представниками відбулася під час пікету на площі Ринок проти руйнування Народної лічниці імені Андрея Шептицького й забудови на її місці.

Більше десятка мешканців вулиць Озаркевича та Шептицьких принесли на площу Ринок стовп ганьби, на якому розмістили фото та прізвища тих, хто причетний до передачі ділянки на Святоюрській горі під забудову. Сам стовп зробили з уламків паркану, яким минулого тижня інвестор будівництва спробував оточити ділянку.

За словами людей, забудовник за згоди депутатів Львівської міської ради просто краде землю, яку вони використовують останні десятки років. Не обійшлось на акції і без бійки.

Її затіяли преставники ВО «Свобода», яке має більшість у ЛМР, та «Автономного опору», які прийшли підтримати мешканців. Перші від початку акції намагались не пропустити львів’ян зі стовпом ганьби на площу Ринок і називали акцію провокацією, 

Врешті їм таки вдалось зірвати зі стовпа фото та прізвища тих, хто проголосував за земельну ухвалу. Більшість з них власне і були зі «Свободи».

Повідомляючи про це сьогодні, 16 січня, «iPress.ua» нагадує, що 30 травня цього року депутати Львівської міської ради віддали під забудову житловим та офісним комплексами ділянку на вулиці Озаркевича, 4а, що поруч із церквою святого Юра. Спорудити будинок там планує ТзОВ «Розвиток нерухомості», яке пов’язане з нардепом-регіоналом Володимиром Зубиком. «За» земельну ухвалу проголосували 48 депутатів, серед яких 40 свободівців.

10 січня, розчищаючи ділянку для забудовника, знесли третину будівлі XVIII століття у якій на початку ХХ ст розмістився перший корпус лічниці Шептицького. Не зупинило забудовника те, що будівля є щойно виявленою пам’яткою історії, архітектури та містобудування і захищена законом.


Відео: Варіанти Львів

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Директор комунального підприємства ЛМР отримував хабарі за охоронні послуги

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Сьогодні на Львівщині прийматимуть рішення про відкриття дитсадків

На Львівщині не дозволили повноцінну роботу закладів громадського харчування

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу