У Львові побилися «Свобода» й «Автономний опір» (відео)

14:40 16 січня 2014 р.

  • 0
  • 4815


Фото: iPress.ua


Відео: Варіанти Львів

Сутичка між їх представниками відбулася під час пікету на площі Ринок проти руйнування Народної лічниці імені Андрея Шептицького й забудови на її місці.

Більше десятка мешканців вулиць Озаркевича та Шептицьких принесли на площу Ринок стовп ганьби, на якому розмістили фото та прізвища тих, хто причетний до передачі ділянки на Святоюрській горі під забудову. Сам стовп зробили з уламків паркану, яким минулого тижня інвестор будівництва спробував оточити ділянку.

За словами людей, забудовник за згоди депутатів Львівської міської ради просто краде землю, яку вони використовують останні десятки років. Не обійшлось на акції і без бійки.

Її затіяли преставники ВО «Свобода», яке має більшість у ЛМР, та «Автономного опору», які прийшли підтримати мешканців. Перші від початку акції намагались не пропустити львів’ян зі стовпом ганьби на площу Ринок і називали акцію провокацією, 

Врешті їм таки вдалось зірвати зі стовпа фото та прізвища тих, хто проголосував за земельну ухвалу. Більшість з них власне і були зі «Свободи».

Повідомляючи про це сьогодні, 16 січня, «iPress.ua» нагадує, що 30 травня цього року депутати Львівської міської ради віддали під забудову житловим та офісним комплексами ділянку на вулиці Озаркевича, 4а, що поруч із церквою святого Юра. Спорудити будинок там планує ТзОВ «Розвиток нерухомості», яке пов’язане з нардепом-регіоналом Володимиром Зубиком. «За» земельну ухвалу проголосували 48 депутатів, серед яких 40 свободівців.

10 січня, розчищаючи ділянку для забудовника, знесли третину будівлі XVIII століття у якій на початку ХХ ст розмістився перший корпус лічниці Шептицького. Не зупинило забудовника те, що будівля є щойно виявленою пам’яткою історії, архітектури та містобудування і захищена законом.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:48 20 лютого 2019 р.

Дев’ятикласник розпилив на Львівщині на двох учнів газ із балончика

У Дрогобицький відділ поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що у лікарню доставлено двох школярів, у яких було діагностовано «хімічний опік шкіри обличчя».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 330

14:15 20 лютого 2019 р.

Злодії демонтували колію на Львівщині

Працівники Самбірського відділу поліції проводять досудове розслідування за фактом крадіжки, яка сталася 5 лютого близько 15.00.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 267

11:32 20 лютого 2019 р.

Львівський апеляційний суд переглянув вирок злодію

Львівський апеляційний суд погодився з доводами прокурора щодо незаконності рішення суду першої інстанції, який звільнив від відбування покарання викрадача автомобіля.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 462

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу