У Львові пікетують демонтаж малої архітектурної форми

14:05 28 січня 2020 р.


Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

У вівторок, 28 січня, на площі Двірцевій у Львові зносять на виконання рішення суду МАФ.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також уточнили, що малу архітектурну форму на площі Двірцевій, демонтують на виконання рішення суду, який зобов’язав підприємця звільнити земельну ділянку та привести її до попереднього стану. За словами міського голови Львова Андрія Садового, аби запобігти знесенню тимчасової споруди, на місці триває акція протесту.

Андрій Садовий зазначив: «Просто зараз на площі Двірцевій зносять МАФ, який не лише нівечить естетику біля головного вокзалу, але і є незаконним. Власники цієї тимчасової споруди привезли на пікет людей з інвалідністю. Це дуже принизлива маніпуляція! Ще в грудні минулого року рішенням міської ради ми отримали можливість регулювати роботу таких «чиряків» на вулицях нашого міста. Я не є ворогом для приватних підприємців. Але знущатися з архітектури та Закону України ми не дозволимо!».

За інформацією юридичного департаменту Львівської міськради, власником МАФу є товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Турист». Рішенням суду у справі №914/782/14 його зобов'язали звільнити земельну ділянку на площі Двірцевій, 1 у Львові, на якій розміщена мала архітектурна форма, та привести її до попереднього стану.

Термін дії договору оренди земельної ділянки між Львівською міською радою та ТзОВ «Фірма «Турист» завершився 19 березня 2012 року. З того часу жодних інших відносин з приводу користування нею не укладали.

«Відтак, за нормами чинного законодавства та актами Львівської міської ради, після закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, на якій розміщено тимчасову споруду, така підлягає демонтажу у визначеному порядку, зокрема – на підставі рішення суду, яке набрало законної сили», – зазначили в юридичному департаменті ЛМР.

Як інформував «Щоденний Львів», 27 серпня виникла пожежа в МАФі на перехресті вулиць Стрийської й Наукової.

dailylviv.com

До теми

12:35 23 вересня 2020 р.

Керівництво заводу на Львівщині крало метал десятками тонн

На Львівщині Служба безпеки України викрила керівництво ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить до структури Укрзалізниці, на заволодінні майном підприємства.

Рубрика: Закон

22:55 22 вересня 2020 р.

За крадіжку автомобіля садитимуть у в'язницю: Президент підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом» № 875-IX, який Верховна Рада ухвалила третього вересня 2020 року.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу