У Львові перевіряли інформацію про «замінування» офісу на вулиці Могильницького

09:00 13 листопада 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

В офісі супермаркету нерухомості вибухового пристрою не виявили.

«12 листопада о 16:46 невідома особа повідомила на телефон 101 про замінування офісу супермаркету нерухомості на вулиці Могильницького в Шевченківському районі Львова Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалося.

У приміщеннях офісу й на прилеглій території працювали за «Планом дій...» основні підрозділи сил ЦЗ області та міста Львова у кількості 39 осіб та дев’ятьох одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Львівському обласному управлінні Національної поліції. разом з кінологом проведено обстеження будівель та прилеглої території. О 17:40. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Про це повідомили сьогодні, 13 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу