У Львові перекрили канал надходження наркотиків

19:30 8 листопада 2016 р.

Фото до новини

Правоохоронці вилучили тисячу вісімдесят таблеток «Субутекс».

У прес-службі Львівського обласного управління поліції повідомили сьогодні, 8 листопада, що працівники управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно з працівниками Залізничного відділу поліції Львова вилучили більше тисячі нарковмісних таблеток «Субутекс».

Заступник начальника управління підполковник поліції Олександр Міщанинець розповів:«До оперативників надійшла інформація про канал постачання таблеток «Субутекс». Ми встановили, що налагодив міжрегіональний канал постачання наркотичних засобів 28-річний мешканець міста Калуш. Він купував препарати на Прикарпатті для подальшого збуту на Львівщині. Спільно з працівниками Залізничного відділу поліції міста Львова ми затримали зловмисника та вилучили більше тисячі нарковмісних таблеток».

У прес-службі Львівського обласного управління поліції також повідомили, що 7 листопада правоохоронці зупинили його автомобіль «ВАЗ-2114» і вилучили з нього тисячу вісімдесят таблеток «Субутекс». 

«Вартість препаратів за цінами «чорного ринку» становить понад пів мільйона гривень – поінформували також у поліції. – Проводяться слідчі дії, вирішується питання правової кваліфікації злочину. Вилучені препарати скеровано на експертизу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини