У Львові оштрафували екс-начальника управління міськради

15:28 1 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: promin.cv.ua

Колишній начальник управління молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради зобов’язаний сплатити штраф.за невчасно подану до НАЗК декларацію.

Про це повідомили в четвер, 1 серпня, в пресслужбі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Органами прокуратури області забезпечена участь прокурора у розгляді судом адміністративного протоколу, складеного та скерованого до суду працівниками УЗЕ у Львівській області, стосовно екс-начальника управління молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради».

«Чиновник, всупереч вимог частиною 2 статті 46 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подав після звільнення декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Таким чином, він вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у прокуратурі

«За наслідками судового розгляду правопорушник буде зобов’язаний сплатити штраф. Рішення суду набрало законної сили», – повідомили також у прокуратурі

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу