У Львові оштрафували депутата обласної ради

12:15 30 травня 2019 р.

Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд

Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд
Фото: old.court.gov.ua

Галицький районний суд Львова визнав депутата обласної ради винним за порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратурою Львівської області забезпечена участь прокурора у розгляді судом адміністративного протоколу, скерованого до суду стосовно депутата VII скликання Львівської обласної ради».

«Відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» та примітки до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, депутат обласної ради є суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Проте, порушуючи вимоги частини 1 статті 45 цього Закону, депутат несвоєчасно без поважних причин подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік», – поінформували також у прокуратурі.

«Таким чином, депутат обласної ради вчинив адміністративне правопорушення пов’язане із корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Відтак, за результатом судового розгляду, Галицький районний суд Львова визнав посадовця винним та застосував стягнення у вигляді штрафу. Рішення набрало законної сили», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу