У Львові облаштували заїзд до аеропорту з вулиці Щирецької

16:48 24 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Приватне підприємство «МегаПромбудІмпек» облаштувало дорогу, яка з’єднала вулицю Щирецьку з аеропортом.

Про це повідомили в четвер, 24 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Загальна вартість будівельних робіт – 3,2 млн. гривень».
начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Юрій Равлик зазначив: «У липні цього року розпочалися будівельні роботи по облаштуванню дороги, яка мала з’єднати вулицю Щирецьку з аеропортом. На цьому місці була лише ґрунтова дорога. Отож, ми виготовили проектно-кошторисну документацію, провели тендер, визначили переможця і уклали з ним договір на проведення робіт. За результатами тендеру переможцем стало приватне підприємство «МегаПромбудІмпек».

«Підрядник викопав корито, облаштував основу для дороги і вистелив проїзну частину бруківкою. Також облаштовано тротуари. Площа робіт – приблизно 2450 квадратних метрів», – поінформував також Юрій Равлик.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:57 3 квітня 2020 р.

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Також суд, за клопотанням прокурора, до 37-річного чоловіка застосував стаціонарну судово-психіатричну експертизу, яка триватиме 2 місяці.

Рубрика: Закон

14:22 3 квітня 2020 р.

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Гектари цього лісу подарував бізнес-структурам свого однопартійця екс-голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Нинішній нардеп від "Європейської солідарності" запам'ятається Львівщині як "губернатор-лісоруб".

Рубрика: Закон

11:03 3 квітня 2020 р.

Конфіскований спирт передадуть на виробництво антисептиків

Сьогодні, 3 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів робочу нараду з представниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Рубрика: Закон