У Львові госпіталізували цього року 12 отруєних алкоголем школярів

23:18 15 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: p-p.com.ua

Як повідомив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, за перший квартал 2016 року в лікарню з діагнозом «гостре алкогольне отруєння» потрапили 12 дітей шкільного віку.

«Міська влада працює над вирішенням проблем, пов’язаних із порушенням правил торгівлі алкогольними напоями», – повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Упродовж першого кварталу 2016 року у Львові провели понад 90 рейдів, за результатами яких склали 60 протоколів – 57 за продаж вночі, а три – за продаж неповнолітнім. За перший квартал року кількість здійснених рейдів (у дужках позначено кількість складених протоколів за продаж алкоголю вночі) у Галицькому районі становить 23 (7), Залізничному – 10 (11), Личаківському – 15 (12), Сихівському – 12 (11), Франківському – 12 (9), та Шевченківському – 19 (7). Окрім цього, складено три протоколи за продаж алкоголю неповнолітнім у Франківському районі.

Також місто провело перевірки на предмет видачі чеків за продаж алкоголю. Зокрема, у крамниці на вулиці Широкій, 66 під час першої перевірки не видали чек, мотивуючи це вихідним днем, на вулиці Вірменській, 2 чеків також не видають – лише товарну накладну.

На вулиці Суботівській, 11 та вулиці Широкій, 68 чеки не видаються навіть на вимогу, мотивуючи відсутністю касового апарату. Чеки за продаж алкоголю з перевірених закладів видають лише на вимогу у крамницях на вулиці Дорошенка, 2 та Сихівській, 7.

Окрім цього, як повідомив головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, заперший квартал 2016 року в лікарню з діагнозом «гостре алкогольне отруєння» потрапило 12 дітей шкільного віку. Усі – із вмістом етанолу в крові більше 1%. За його словами, упродовж усього минулого року до лікарні потрапило 30 дітей з таким діагнозом, тож кількість випадків у першому кварталі цього року є шокуючою».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів