У Львові дві жінки потрапили під колеса автомобілів

09:47 26 жовтня 2023 р.

Правоохоронці встановлюють всі обставини подій.

Про це інформує поліція Львівщині, пише Dailylviv.com.

Так, 25 жовтня, близько 07.00, на вулиці Володимира Великого у Львові водій автомобіля «Volkswagen Golf», 58-річний львів’янин, здійснив наїзд на 72-річну місцеву мешканку. Внаслідок ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні.

Читайте також: Поліція затримала водія, який на смерть переїхав 22-річну пішохідку

Ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася близько 12.40 на вулиці Городоцькій у Львові. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «BMW Х3», 40-річний житель одного з сіл Яворівського району, здійснив наїзд на пішохода, 33-річну місцеву мешканку. Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу.

Читайте також:  Львівська поліція розшукує водія-вбивцю пішохода на автодорозі «Львів-Краковець»

За цими фактами слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Нагадаємо, нещодавно загинула 16-річна школярка: водію, який втік з місця ДТП, загрожує до 8 років.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA