У Львові доцент УКУ застеріг ВР від прийняття антихристиянського закону | Новини Львова

У Львові доцент УКУ застеріг ВР від прийняття антихристиянського закону

10:33 17 червня 2020 р.

  • 0

У вівторок, 16 червня, парламент додатково включив до порядку денного третьої сесії законопроєкти № 3316, № 3316-2 та № 3316-3. Вони, зокрема, передбачають запровадження кримінальної відповідальності за “приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності”.

Засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності щодо розгляду цих законопроєктів було заплановане на середу, 17 червня, але публічної інформації про його рішення немає.

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій зауважує, що законопроект № 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)» створює загрози для реалізації конституційного права на свободу слова та свободу вираження поглядів.

"Як приклад, окрім посилення кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на ґрунті нетерпимості до сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності особи, законопроект № 3316 пропонує ввести нову статтю 161-1 та запровадити кримінальну відповідальність за приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Подібним чином зміни до статті 294 Кримінального кодексу України можуть бути використані з метою кримінального переслідування учасників мирних акцій протесту, спрямованих проти пропаганди гендерної ідеології. Раніше Рада Церков вже звертала увагу на свавільне і надмірне використання сили співробітниками Національної поліції України, безпідставного примусу та придушення ними мирних альтернативних маніфестацій на захист сімейних цінностей, що мало місце 17 червня 2018 року у Києві під час проведення прихильниками гендерної ідеології так званого «Маршу рівності», - наголошує ВРЦіРО.

У Львові загрози для християнських ціностей нового законопроєкту прокоментував Петро Гусак, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Українського католицького університету, голови ГО "Рух за життя".


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:07 15 липня 2020 р.

На Львівщині нищать посіви маку

14 липня, співробітники сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції Львівщини виявили сім незаконних посівів наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу