У Львівській області зареєстровано два адмінпорушення виборчого законодавства

09:35 2 лютого 2019 р.

У Львівській області на 31 січня 2019 року зареєстровано лише два адміністративні порушення виборчого законодавства.

Про це вчора, 1 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: “Порушення виборчого законодавства на Львівщині: контроль і покарання" повідомила старша викладачка циклу загальнопрофесійної підготовки державної установи “Львівський спеціалізований центр підготовки поліцейських”, старша лейтенантка поліції Оксана Санагурська.

-Вони стосуються відсутності інформації на сіілайтах та білбордах щодо замовників тиражу. В Україні зареєстровано 73 таких порушень, а також 8 кримінальних злочинів, - розповіла старша лейтенантка поліції.

За її словами адміністративні злочини кваліфіковані за ст. 212 ч.13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вона також повідомила , що зараз відбуваються тренінги для працівників поліції різних категорій – превенції, патрульної, кримінальної – за тематикою: порушення під час виборчих процесів, способи фіксації, форми відповідальності. 

Навчання допоможе поліціянтом професійно виконувати свій обов’язок і під час виборчої кампанії, і вдень гоосування, пояснила мету таких навчань Оксана Санагурська.

- Як правило, на виборчій дільниці перебуває два працівники поліції, - доповнив колегу т.в.о начальника циклу загальнопрофесійної підготовки державної установи “Львівський спеціалізований центр підготовки поліцейських”, підполковник поліції Володимир Коростіль.

Але, за його словами, це не означає, що виключно два поліціянти будуть реагувати на будь-які порушення під час процесу голосування. У кожному відділі, відділенні поліції створюють штаби. Чергуватиме слідчо-оперативна група. Тобто -це буде посилений варіант служби і додаткова слідчо-оперативна група. Крім  того, є підрозділи патрульної поліції і додаткові сили, які будуть реагувати, якщо будуть якісь порушення чи злочини, чи адміністративні правопорушення.

-Усі дільниці мають бути облаштовані відеокамерами. Відеозаписи з них будуть використовувати як докази і під час досудового розслідування, і під час розгляду в суді, - сказав Володимир Коростіль.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу