У Львівській міськраді затвердили антикорупційні заходи

11:30 20 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 20 вересня, рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки» було напрацьоване робочою групою, створеною на підставі розпорядження міського голови Львова №348 від 9 липня 2018 року для створення антикорупційної стратегії Львова. Як наголосив під час розгляду питання міський голова Львова Андрій Садовий, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, аніж потім розбирати такі ситуації».

Андрій Садовий зазначив: «Ця робота проводилась спільно з громадськістю на виконання розпорядження міського голови про створення антикорупційної стратегії для Львова. Тобто перелік цих заходів, які є в цьому рішенні, це є частина пропозицій, які було опрацьовано з громадськістю і представниками міської ради».

Спеціаліст сектору з питань доброчесності та запобігання корупції ЛМР Уляна Федорович доповіла на засіданні виконкому: «Зокрема документ складається з заходів, які передбачають відкритість та прозорість для громадян з боку міської ради, прозоре використання публічних коштів та майна, покращення і запровадження чогось нового щодо внутрішнього контролю, а також налагодження міжвідомчої співпраці з державними органами. Прийняття цього документу дозволить поступово створювати умови та правила, які запобігають створенню корупційних ризиків і порушень, пов’язаних з корупцією».

Андрій Садовий наголосив: «Я погоджуюсь, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, ніж потім розбирати такі ситуації».

dailylviv.com

До теми

14:28 9 серпня 2022 р.

На Львівській митниці допомагають контрабандисту з санкційного списку РНБО

Службові особи одного з митних постів Львівської митниці допомагали ухилятися від сплати обов’язкових митних платежів підприємствам, пов’язаним з особою, щодо якої рішенням РНБО застосовано персональні санкції.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу