У Львівській міськраді затвердили антикорупційні заходи

11:30 20 вересня 2019 р.

  • 0
  • 705


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 20 вересня, рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки» було напрацьоване робочою групою, створеною на підставі розпорядження міського голови Львова №348 від 9 липня 2018 року для створення антикорупційної стратегії Львова. Як наголосив під час розгляду питання міський голова Львова Андрій Садовий, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, аніж потім розбирати такі ситуації».

Андрій Садовий зазначив: «Ця робота проводилась спільно з громадськістю на виконання розпорядження міського голови про створення антикорупційної стратегії для Львова. Тобто перелік цих заходів, які є в цьому рішенні, це є частина пропозицій, які було опрацьовано з громадськістю і представниками міської ради».

Спеціаліст сектору з питань доброчесності та запобігання корупції ЛМР Уляна Федорович доповіла на засіданні виконкому: «Зокрема документ складається з заходів, які передбачають відкритість та прозорість для громадян з боку міської ради, прозоре використання публічних коштів та майна, покращення і запровадження чогось нового щодо внутрішнього контролю, а також налагодження міжвідомчої співпраці з державними органами. Прийняття цього документу дозволить поступово створювати умови та правила, які запобігають створенню корупційних ризиків і порушень, пов’язаних з корупцією».

Андрій Садовий наголосив: «Я погоджуюсь, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, ніж потім розбирати такі ситуації».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:38 17 жовтня 2019 р.

Генпрокурор підписав подання на Ярослава Дубневича

У четвер, 17 жовтня 2019 року, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка скерував до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 159

16:40 17 жовтня 2019 р.

На Львівщині вилучили у злодія 211 набоїв

16 жовтня в Бродівське відділення поліції надійшло повідомлення від працівника одного із супермаркетів міста, що невідомий чоловік намагався викрасти товар.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 339

16:20 17 жовтня 2019 р.

Генпрокурор хоче притягнути до відповідальності нардепа зі Львівщини

Генпрокурор Руслан Рябошапка підписав у четвер, 17 жовтня, подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 408

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу