У Львівській міськраді затвердили антикорупційні заходи

11:30 20 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 20 вересня, рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 20 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Рішення «Про антикорупційні заходи на 2019-2020 роки» було напрацьоване робочою групою, створеною на підставі розпорядження міського голови Львова №348 від 9 липня 2018 року для створення антикорупційної стратегії Львова. Як наголосив під час розгляду питання міський голова Львова Андрій Садовий, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, аніж потім розбирати такі ситуації».

Андрій Садовий зазначив: «Ця робота проводилась спільно з громадськістю на виконання розпорядження міського голови про створення антикорупційної стратегії для Львова. Тобто перелік цих заходів, які є в цьому рішенні, це є частина пропозицій, які було опрацьовано з громадськістю і представниками міської ради».

Спеціаліст сектору з питань доброчесності та запобігання корупції ЛМР Уляна Федорович доповіла на засіданні виконкому: «Зокрема документ складається з заходів, які передбачають відкритість та прозорість для громадян з боку міської ради, прозоре використання публічних коштів та майна, покращення і запровадження чогось нового щодо внутрішнього контролю, а також налагодження міжвідомчої співпраці з державними органами. Прийняття цього документу дозволить поступово створювати умови та правила, які запобігають створенню корупційних ризиків і порушень, пов’язаних з корупцією».

Андрій Садовий наголосив: «Я погоджуюсь, краще займатись профілактикою і унеможливлювати будь-які корупційні дії, ніж потім розбирати такі ситуації».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу