У Львівській міськраді попередили про шахраїв

17:30 13 березня 2020 р.

  • 0


Фото: ukr.media

У Львівській міськраді закликають усіх, особливо – літніх людей, бути обережними – в місті діють шахраї.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Вчора ввечері трапився інцидент – до львів’янки поважного віку, яка є підопічною міського територіального центрі Центру, на вулиці підійшли дві жінки, які представилися соціальними працівниками і запропонували їй оформити матеріальну допомогу в розмірі 1250 гривень до дня перемоги. Жінка сказала, що не знає про жодну матеріальну допомогу, але вони увійшли в довіру і сказали, що їм потрібні копії документів, запевнивши, що працюють понад 20 років в соціальному захисті. Відтак, одна із шахрайок пішла з мешканкою до квартири».

У ЛМР також поінформували: «Вже у квартирі вона сказала: «Завтра з обігу виходять гривні. Може ви не встигли поміняти, то ми б одразу і це зробили». Жінка витягнула 10 тисяч гривень, але в той час до неї задзвонив телефон, і вона відволіклась, залишивши гроші на видному місці. Однак, коли обернулася, то вже не було ні грошей, ні тієї жінки».

Як інформував «ЩЛ», у Львові затримали шахраїв.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:17 6 квітня 2020 р.

З ножем - на брата

У Жовкві посадили під варту місцевого мешканця, який ймовірно порізав рідного брата.

Рубрика: Закон

14:57 3 квітня 2020 р.

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Також суд, за клопотанням прокурора, до 37-річного чоловіка застосував стаціонарну судово-психіатричну експертизу, яка триватиме 2 місяці.

Рубрика: Закон

14:22 3 квітня 2020 р.

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Гектари цього лісу подарував бізнес-структурам свого однопартійця екс-голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Нинішній нардеп від "Європейської солідарності" запам'ятається Львівщині як "губернатор-лісоруб".

Рубрика: Закон