У «Львівавтодорі» написали заяву в поліцію

13:15 28 липня 2019 р.

Ірина Маруняк

Ірина Маруняк
Фото: city-adm.lviv.ua

Керівник «Львівавтодору» ходила на допит у поліцію.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в неділю, 28 липня: «Вчора у приміщення «Львівавтодору» відбулось проникнення невідомих осіб. За цим фактом працівники підприємства написали заяву в поліцію».

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк уточнила: «Вчора о 21.20 працівник ЛКП «Львівавтодор» зайшов у приміщення підприємства. Біля приміщення підприємства він побачив невідомого чоловіка. На третьому поверсі вже у приміщенні працівник побачив двох чоловіків, світло у приміщенні ввімкнено не було, було темно».

«На запитання працівника «Львівавтодору», що ці невідомі особи роблять у приміщенні підприємства, отримав відповідь, що вони є працівниками поліції. Однак, документів вони не представили. Ці особи швидко звідти вийшли. Працівник перевірив усі замки, наявність документів тощо, нічого не виявив. На місце викликали слідчо-оперативну групу», – розповіла також Ірина Маруняк.

«Працівники «Львівавтодору» написали заяву в поліцію, що такий факт відбувся, у приміщенні підприємства були невідомі особи. За даними інформативних табло, невідомі особи зайшли у приміщення ЛКП «Львівавтодор» о 21.15, а вийшли о 21.26», –поінформувала також заступниця міського голови.

«Насторожує факт, що керівник ЛКП «Львівавтодор» ходила на допит у п’ятницю в поліцію. Коли вона заходила на допит у поліцію, то ключі їй запропонували залишити у ячейці, а з ключами є чіп, який дає можливість зайти у приміщення ЛКП «Львівавтодор». Цей факт керівника підприємства здивував. Також відомо, що слідчий, котрий веде справу, зараз перебуває у відпустці», – зазначила Ірина Маруняк.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини