У лісгоспах Львівщини провели більше десятка обшуків (+відео)

11:42 23 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Правоохоронцями вилучено документи й печатки фіктивних підприємств.

«На Львівщині правоохоронці провели спеціальні заходи по виявленню фактів розкрадання лісу та причетних до цього посадових осіб», – повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«22 липня прокуратурою області спільно із працівниками Управління захисту економіки Львівщини в проведено більше десятка обшуків, зокрема – у трьох директорів лісопідприємств, трьох лісничих та чотирьох майстрів лісу, причетних до системних незаконних порубок та розкрадання лісу, внаслідок чого довкіллю Львівщини завдано багатомільйонні збитки. В ході їх проведення вилучено документи щодо здійснення господарських операцій, печатки неіснуючих підприємств, документи на право власності на об’єкти нерухомості, чорнові записи щодо розподілу лісопродукції.

За скоєнні злочини п’ятьом посадовцям лісгоспів, а саме двом директорам, лісничому та двом майстрам лісу сьогодні повідомлено про підозру і на даний час судом їм обираються міри запобіжного заходу та накладається арешт на їх майно (будинки, земельні ділянки та автотранспорт). Стосовно інших також готуються матеріали для повідомлення про підозру у вчиненні злочинів.

Як зазначив під час брифінгу прокурор Львівської області Юрій Квятківський, викрито діючого та колишнього директорів Турківського «Галсільлісу», які у 2014-2015 роках організували схему проведення незаконних порубок лісу. Збитки від такої «діяльності» склали понад 6,5 мільйонів гривень.

Йдеться про вирубування більше тисячі кубів лісу Карпатського регіону області, (а це 16 вагонів деревини), проведення яких не передбачалось законодавством, вік дерев не дозволяв це проводити, повнота їх насадження була нижче мінімально допустимої норми. Прокурор області наголосив: «Обидвом директорам лісогосподарства повідомлено про підозру у службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам». 

Одночасно повідомлено про підозру у службовій недбалості лісничому та двом майстрам лісу Буського лісогосподарства, які впродовж року на закріплених територіях укрили незаконні порубки 145 дерев дубу та сосни на загальну суму у понад один мільйон гривень. Окрім того, впродовжостаннього тижня повідомлено про підозру ще двом лісникам Старосамбірського Галсіллісу, які виконуючи обов’язки з охорони та захисту лісів на закріплених територіях, допустили розтрату лісу на суму у понад 100 тисяч гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу