У двох містах на Львівщині не отримують зарплату викладачі шістьох ПТУ

10:15 3 лютого 2016 р.


Фото: forbes.ru

Понад 2,4 тисячі учнів і студентів професійно-технічних закладів у Стрию й Дрогобичі позбавлені стипендій.

«Прокуратурою взято на контроль виконання вимог закону щодо фінансування професійно-технічної освіти у Стрию та Дрогобичі», – повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Усупереч Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» міськими радами міст Стрия та Дрогобича Львівської області не внесено відповідних змін до місцевого бюджету, у зв’язку із чим не забезпечено переведення 6 професійно-технічних закладів на місцеве фінансування. Вказане унеможливлює відкриття рахунків в органах Державної казначейської служби для фінансування цих закладів.

Як наслідок, майже 500 працівників у січні цього року не отримали заробітної плати. При цьому, у згаданих закладах навчається понад 2,4 тисячі учнів і студентів, які також не можуть отримати стипендії. Не сплачуються кошти за надані послуги з теплопостачання, електроенергії, водопостачання тощо.

За указаними фактами Стрийським та Дрогобицькими відділами поліції ГУ НП у Львівській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною1 статті 367 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється прокурорами місцевих прокуратур. Стан досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Львівської області».

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу