Цигани викрали у Львові дитину, – активіст

17:24 22 червня 2015 р.

  • 1


Фото: зі сторінки Лариси Мельниченко в інтернет-мережі «Facebook»

Киянка Лариса Мельниченко повідомила в соціальній мережі, що бачила на вокзалі у Львові маленького білявого хлопчика, якого били цигани.

Активістка з Києва Лариса Мельниченко повідомила в соціальній мережі, що 19 червня вона бачила на вокзалі у Львові маленького білявого хлопчика, якого били цигани, й що дитина була не схожа на циганську. «З-під ковдри виліз маленький білявий хлопчик десь років двох з половиною. Він був напівголий. Циган, який вдавав дідуся, жорстоко вдарив дитину по голові, після цього підключилася вдавана бабуся, яка ще декілька разів вдарила його», – повідомила також Лариса Мельниченко.

Далі жінка пише, що вона та її колеги-активісти викликали міліціонерів і повідомили їм про свої  підозри, що дитина є викрадена. За словами активістки, правоохоронці перевірили документи, які надала нібито мати дитини – смаглява Олена Балог 1990 року народження, котра також показала свідоцтво начебто на цю дитину (на ім’я Василь, якому – три роки).

Лариса Мельниченко повідомила також, що правоохоронці пообіцяли повернутися, однак слова свого не дотрималися. Тож представники благодійного фонду звернулися до відділку міліції, де їм повідомили, що дані матері дитини переписали і будуть розбиратися.

Лариса Мельниченко написала про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Відтак наведемо її розповідь звідти дослівно й мовою оригіналу:

«Утро во Львове. Цыганский ребенок.

Львов, 19 июня 2015 года, 800 утра. Мы с командой Благотворительного фонда приехали во Львов, в ожидании человека, который нас встречал, мы расположились в скверике возле железнодорожного вокзала, где и стали невольными свидетелями дальнейших событий.

В этом же скверике, на траве расположились цыгане, под одеялами спали их дети. Наша девушка заметила, как из-под одеяла вылез маленький белокурый мальчик лет двух с половиной, он был полуголый. Цыган, который играл роль «дедушки» жестоко ударил его по голове, затем подключилась и «бабушка» нанесши малышу еще несколько ударов. 

Мы не могли равнодушно наблюдать эту картину и решили вмешаться в «семейные разборки». Наши ребята подошли, чтобы выяснить кто есть кто, вызвали милицию. Малыш по виду не был похож на цыганского ребенка, он блондин с голубыми глазами и молочным цветом кожи, никогда у цыган мы не видели подобных детей. Ребенок краденый – решили мы!

Подошли представители закона – милиция, тут появилась и мама смуглая, черноглазая женщина лет 25-ти. Она предъявила свои документы и детей, среди которых было свидетельство о рождении некого мальчика Васи, где указано, что ему 3 года, но вот незадача возраст малыша о котором идет речь не совпадал с возрастом указанным в Свидетельстве. 

Милиция с неохотой проверила документы, вернув их маме, сказали что подойдут через минут 10-15. Никто не подошел в указанное время и мы решили сами прийти к ним через 30 минут. 

Тщетными оказались наши ожидания, нам пообещали разобраться, переписали данные мамы, которые мы сфотографировали на телефон».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Комісар правозахисту

23:56 22 червня 2015 р.

Відповісти

А ви документи у міліції перевірили? А де письмова заява? Де роз'яснення вам ваших прав? А вас що в школі не вчили викликати 102, записувати № виклику, та хто прийняв? Там була загроза життю дитині, ії тепер просто можуть вбити, нема тіла - нема проблем.... А швидку не могли викликати, та соціальні служби, через теж 102. Чого ви ждали якихось міліціонерів, які втекли з місця події, скоїли злочин ймовірно своєю бездіяльністю, де тепер дитину шукати? А про внутрішню безпеку в міліції активісти не знали? ЇЇ теж через 102 треба було викликати, і міліціонерів не впізнати би було..... Ох і активісти.... але не бійці.

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон

Останні новини

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

Львів гальмує вихід всієї області з карантину: ЛОДА звернулась до Кабміну

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Мерія Львова погрожує демонтувати 300 чужих МАФів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу