Цигани викрали у Львові дитину, – активіст

17:24 22 червня 2015 р.


Фото: зі сторінки Лариси Мельниченко в інтернет-мережі «Facebook»

Киянка Лариса Мельниченко повідомила в соціальній мережі, що бачила на вокзалі у Львові маленького білявого хлопчика, якого били цигани.

Активістка з Києва Лариса Мельниченко повідомила в соціальній мережі, що 19 червня вона бачила на вокзалі у Львові маленького білявого хлопчика, якого били цигани, й що дитина була не схожа на циганську. «З-під ковдри виліз маленький білявий хлопчик десь років двох з половиною. Він був напівголий. Циган, який вдавав дідуся, жорстоко вдарив дитину по голові, після цього підключилася вдавана бабуся, яка ще декілька разів вдарила його», – повідомила також Лариса Мельниченко.

Далі жінка пише, що вона та її колеги-активісти викликали міліціонерів і повідомили їм про свої  підозри, що дитина є викрадена. За словами активістки, правоохоронці перевірили документи, які надала нібито мати дитини – смаглява Олена Балог 1990 року народження, котра також показала свідоцтво начебто на цю дитину (на ім’я Василь, якому – три роки).

Лариса Мельниченко повідомила також, що правоохоронці пообіцяли повернутися, однак слова свого не дотрималися. Тож представники благодійного фонду звернулися до відділку міліції, де їм повідомили, що дані матері дитини переписали і будуть розбиратися.

Лариса Мельниченко написала про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Відтак наведемо її розповідь звідти дослівно й мовою оригіналу:

«Утро во Львове. Цыганский ребенок.

Львов, 19 июня 2015 года, 800 утра. Мы с командой Благотворительного фонда приехали во Львов, в ожидании человека, который нас встречал, мы расположились в скверике возле железнодорожного вокзала, где и стали невольными свидетелями дальнейших событий.

В этом же скверике, на траве расположились цыгане, под одеялами спали их дети. Наша девушка заметила, как из-под одеяла вылез маленький белокурый мальчик лет двух с половиной, он был полуголый. Цыган, который играл роль «дедушки» жестоко ударил его по голове, затем подключилась и «бабушка» нанесши малышу еще несколько ударов. 

Мы не могли равнодушно наблюдать эту картину и решили вмешаться в «семейные разборки». Наши ребята подошли, чтобы выяснить кто есть кто, вызвали милицию. Малыш по виду не был похож на цыганского ребенка, он блондин с голубыми глазами и молочным цветом кожи, никогда у цыган мы не видели подобных детей. Ребенок краденый – решили мы!

Подошли представители закона – милиция, тут появилась и мама смуглая, черноглазая женщина лет 25-ти. Она предъявила свои документы и детей, среди которых было свидетельство о рождении некого мальчика Васи, где указано, что ему 3 года, но вот незадача возраст малыша о котором идет речь не совпадал с возрастом указанным в Свидетельстве. 

Милиция с неохотой проверила документы, вернув их маме, сказали что подойдут через минут 10-15. Никто не подошел в указанное время и мы решили сами прийти к ним через 30 минут. 

Тщетными оказались наши ожидания, нам пообещали разобраться, переписали данные мамы, которые мы сфотографировали на телефон».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу