Цьогоріч притягнуто до відповідальності 54 посадовців львівських колоній

11:25 14 листопада 2013 р.

  • 0
  • 3321


Фото: gazeta.lviv.ua

Встановлено, що вони порушували Закон України «Про попереднє ув’язнення» та вимоги щодо матеріально-побутового й медико-санітарного забезпечення своїх підопічних.

Про це повідомляє сьогодні, 14 листопада, прес-служба прокуратури міста Львова. За її інформацією, зокрема, прокуратурою Шевченківського району встановлено, що у виправній колонії №30 засуджені відбували дисциплінарні покарання у камері, де умови утримання не відповідають нормативними актами та є загрозливими для життя й здоров’я.

Відтак, за постановою прокурора, функціонування вказаної камери ДІЗО вже припинено, а на відповідальну посадову особу колонії накладено штрафні санкції. Окрім цього, після перевірки прокуратури в установі розпочато ремонтно-будівельні роботи зі заміни каналізаційних та водопровідних мереж.

Натомість у ЛВК №48 виявлялися порушення кримінально-виконавчого законодавства та факти незаконного поміщення ув’язнених у дисциплінарний ізолятор. На цей час за результатами розгляду 35 подань, внесених цьогоріч прокурорами на адресу згаданих виправних установ, такі порушення законодавства усунуто.

Як повідомляв «ЩЛ», в Дрогобичі засуджено начальника відділу виправної колонії, який вимагав неправомірну вигоду від одного із засуджених, а співробітники Служби безпеки України й прокуратури викрили також протиправну діяльність підполковника внутрішньої служби, який, керуючи оперативним відділом Львівської виправної колонії, вимагав від ув’язненого 19 тисяч гривень за невикриття можливої його причетності до незаконного обігу наркотиків на її території.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

У Львові преміювали рятувальників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу