Цього року на Львівщині покарали за земельні оборудки 355 осіб

20:48 3 грудня 2013 р.


Фото: svoboda-vo.at.ua

А за 872 порушення вимог земельного законодавства накладено штрафи на суму близько 108 тис. грн.

Прес-служба обласної державної адміністрації інформує сьогодні, 3 грудня, в повідомленні «За порушення вимог земельного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 355 осіб»:

«Під час апаратної наради заступник начальника Державної інспекції сільського господарства в Львівській області Ярослав Панюра поінформував про роботу Державної інспекції сільського господарства в Львівській області:

«Управління провело 1406 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, в результаті яких виявлено 872 порушення вимог земельного законодавства. До адміністративної відповідальності притягнуто 355 осіб, на яких накладено штрафи на суму близько 108 тис. грн., з яких добровільно сплачено 80274 грн.», – повідомив Я. Панюра.

Також він наголосив, що на розгляд до прокуратури області вже скеровано 71 справу, з яких 21 перебуває у суді.

Голова облдержадміністрації Олег Сало наголосив на необхідності проведення профільних навчань та постійного підвищення їх кваліфікації працівників інспекції.

«Необхідно проводити усі перевірки більш якісно та детально, аби забезпечити за їх результатами реальне відшкодування коштів до місцевого бюджету, повернення у державну та комунальну власність незаконно захоплених земель, а також ефективно здійснювати контроль за належним землекористуванням», – підкреслив керівник області».

dailylviv.com

До теми

19:53 18 січня 2021 р.

У приміських поїздах встановлять камери спостереження і червоні кнопки

За допомогою червоної кнопки машиніст зможе викликати на наступну станцію за маршрутом руху правоохоронців для того, щоб запобігти чи попередити випадки неналежної поведінки деяких пасажирів.

Рубрика: Закон

19:18 18 січня 2021 р.

На Львівщині за 33 смереки можуть позбавити волі на три роки

У Сколівському районі правоохоронці виявили велику партію нечипованих дерев породи «сосна» - відкрито кримінальне провадження, встановлюються особи, причетні до незаконної порубки лісу.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу