Торік у Львові змусили виплатили 7 млн. грн. зарплатні

10:12 17 січня 2014 р.

Але з приводу її затримки до відповідальності притягнуто лише 22 посадовці.

Прес-служба прокуратури міста Львова повідомляє, що торік її органами з метою захисту прав громадян на своєчасне отримання зароблених коштів вжито заходів кримінально-правового та представницького характеру. Зокрема, розпочато низку кримінальних проваджень стосовно посадових осіб підприємств та установ, які безпідставно не виплачували заробітної плати своїм підлеглим, загалом на суму 3 млн. грн.

Уже в ході розслідування керівники згаданих структур частково погасили такий борг, виплативши працівникам близько 2 млн. грн. Окрім цього, у 2013 році судами задоволено 433 позовних заяви органів прокуратури Львова, поданих з метою стягнення 2,7 млн. грн. нарахованої, але не виплаченої громадянам зарплатні.

На цей час реально виконано рішень судів за позовами прокуратури на 4,1 млн. грн. Так, до прикладу, повністю ліквідовано заборгованість перед працівниками ПАТ НВК «Полярон» та стягнуто на їх користь 3 млн. грн.

Водночас, за результатами перевірок, прокурорами внесено 30 подань в органи місцевої влади, самоврядування та контролю, якими порушувалось законодавство про оплату праці. Відтак до відповідальності притягнуто 22 посадовці, а громадянам виплачено понад 700 тис. грн. заборгованої зарплатні.

dailylviv.com

До теми

21:44 22 січня 2021 р.

Брата генерала СБУ Василя Пісного - Петра затримали на півмільйонному хабарі - ЗМІ

У четвер, 21 січня, у Києві поліція затримала 62-річного мешканця Львова, який вимагав майже півмільйона гривень у громадянина, який хоче відкрити свою АЗС. За даними ОРД, оприлюдненими наступного дня, затриманим виявився Петро Пісний, рідний брат генерала СБУ і колишнього заступника керівника управління «К» СБУ Василя Пісного.

Рубрика: Закон

10:53 22 січня 2021 р.

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

На Львівщині внутрішня безпека Нацполіції викрила військового на протиправній діяльності. Старший сержант однієї з військових частин Збройних сил України налагодив «схему» продажу зброї та боєприпасів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу