Торік у Львові змусили виплатили 7 млн. грн. зарплатні

10:12 17 січня 2014 р.

  • 0
  • 2406

Але з приводу її затримки до відповідальності притягнуто лише 22 посадовці.

Прес-служба прокуратури міста Львова повідомляє, що торік її органами з метою захисту прав громадян на своєчасне отримання зароблених коштів вжито заходів кримінально-правового та представницького характеру. Зокрема, розпочато низку кримінальних проваджень стосовно посадових осіб підприємств та установ, які безпідставно не виплачували заробітної плати своїм підлеглим, загалом на суму 3 млн. грн.

Уже в ході розслідування керівники згаданих структур частково погасили такий борг, виплативши працівникам близько 2 млн. грн. Окрім цього, у 2013 році судами задоволено 433 позовних заяви органів прокуратури Львова, поданих з метою стягнення 2,7 млн. грн. нарахованої, але не виплаченої громадянам зарплатні.

На цей час реально виконано рішень судів за позовами прокуратури на 4,1 млн. грн. Так, до прикладу, повністю ліквідовано заборгованість перед працівниками ПАТ НВК «Полярон» та стягнуто на їх користь 3 млн. грн.

Водночас, за результатами перевірок, прокурорами внесено 30 подань в органи місцевої влади, самоврядування та контролю, якими порушувалось законодавство про оплату праці. Відтак до відповідальності притягнуто 22 посадовці, а громадянам виплачено понад 700 тис. грн. заборгованої зарплатні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:45 19 жовтня 2019 р.

Правоохоронці розшукують водія, який збив пішохода поблизу Львова

Невідомий наразі водій скоїв 18 жовтня близько 21.55 на вулиці Курортній у селищі Брюховичі наїзд на пішохода – 58-річного місцевого жителя, якого з діагнозом «відкритий перелом лівої п’ятки» госпіталізовано в травматологічне відділення.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 459

13:00 18 жовтня 2019 р.

На Львівщині припинили діяльність підпільних гральних закладів

Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (підрозділу детективів) слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області викрили незаконну діяльність закладів, у яких, всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», клієнти отримували доступ до гри в онлайн-казино.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 465