Таємничі митники припинили незаконне вивезення деревини «прихованим» підприємцем

16:25 1 березня 2016 р.

Фото до новини

А потім митники звернулися до «потаємного» суду, щоб розглянув протокол про порушення митних правил. «Дерев’яний» детектив?

До митного контролю одного з митних постів було подано митну декларацію на товар «Лісоматеріали: брус з дуба нестругані, нешліфовані, неторцьовані, обрізні та необрізні, сорт 3-4, загальний об'єм 18,490 м3; різних розмірів». Товар експортував приватний підприємець Львівщини  до однієї з  країн Євросоюзу. Про це повідомила сьогодні прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.


Під час митного огляду товарів у працівників митниці виникли підозри щодо законності здійснення цієї експортної операції у зв’язку з можливим декларуванням товару не своїм найменуванням або шляхом надання одним товарам вигляду інших.

Львівська митниця ДФС звернулась до експертного закладу для здійснення товарознавчого дослідження, з метою визначення породи деревини, належності товару до його задекларованої назви та сортності, геометричних розмірів. У присутності декларанта і власника товару експерти здійснили огляд та обмір задекларованого товару. За їхніми висновками, колоди є діловою деревиною,  а не техсировиною, як зазначено у сертифікаті, розміри окремих брусів не відповідають заявленим. Окрім того, лісоматеріали у круглому виді підпадають під дію Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» і тимчасово, строком на 10 років, заборонено їхнє вивезення за межі митної території України.

Тому складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено на склад митниці до розгляду справи в суді. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Дивно, що в цьому офіційному повідомленні не зазначено ані назви митного пункту, ані місця проживання-реєстрації приватного підприємця, ані експертного закладу, ані суду, куди звернулася митниця. Кого і навіщо інформуємо у такий спосіб, панове митники?

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів