Сихівський суд Львова постановив стягнути 64 тисячі гривень з посадовців АП №1 та «ЛАЗу»

19:00 4 листопада 2015 р.

Сихівський районний суд Львова

Сихівський районний суд Львова
Фото: shi.lv.court.gov.ua

В автотранспортному підприємстві №1 та ТОВ «Львівські автобусні заводи» прийняли 11 автобусів, які не відповідали технічному стану та комплектації, зазначених у договорі.

«Рішенням Сихівського районного суду міста Львова частково задоволено позов прокуратури Львівської області в інтересах держави про стягнення з чотирьох посадовців Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 та службовця ТОВ «Львівські автобусні заводи» збитків у сумі більше 64 тисяч гривень, спричинених унаслідок вчинення ними кримінальних правопорушень», –повідомили сьогодні, 4 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували6

«Зокрема, йдеться про закупівлю ЛК АТП № 1 транспортних засобів за кошти, виділені зі спеціального фонду Державного бюджету України на оновлення парку автобусів в містах, де проводилися матчі чемпіонату Європи з футболу – 2012. Так, згадані посадові особи комунального підприємства прийняли по актах прийому-передачі від ТОВ «Львівські автобусні заводи» 11 автобусів, які не відповідали технічному стану та комплектації, зазначених у договорі.

Водночас, начальник відділу реалізації вказаного товариства у документації вказав неправдиві відомості щодо оснащення та характеристик цих транспортних засобів. Унаслідок таких дій посадових осіб державі було завдано 64 тисяч гривень збитків. Відтак, згідно з рішенням суду останні відшкодують на користь держави вказану суму коштів».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу